peavalud koos iiveldusega 06.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen hädas oma peavaludega mis viimasel ajal on muutunud juba elu segavaks.Pea valudele on lisandunud meeletu iiveldus mida ma natuke saan peletada cerukaliga kuid see on vaid hetkeks veel on lisandunud pearinglus,silmade väsimus ja jõuetus midagi enam teha ka on mul arvatavasti midagi maoga sest ei renni,maalox ega ranisan ei võta valu ära.kas nendel valudel on mingi seos või milles võib olla viga.olen35 a naine.mao uuringutele ma ei julge minna sest kardan seda vooliku neelamist kuna mulle on korduvalt tehtud maoloputust-

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalude tõhus ravi nõuab selget diagnoosi, selleks tuleb aga pöörduda spetsialisti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos