Kaela valu 05.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere teile!
Mina olen Soome mees ja elanud siin Tallinas 8 astad.Mina olen käinud mone erinevä arsti juures ilma et olen abi saanud minu kaela valule,Mingi taplet ei aita mind Mina ole proovinud syöda köiki valutabletia mis apteekis on ja net ei aita mind mitta midagi:Minul on kaelavalu 2-3 konti vahel:
Mina oliksin väga tänulig kui te voiksite mind aitada,ei operationiga aga valuvastu systa vöi Blokaadiga.
sydamelikud tervised teile

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tänan Teid küsimuse eest!
Kahjuks saan anda Teile vaid järgmise soovituse:
Peate pöörduma neuroloogi vastuvõtule Tallinnas, kes korraldab vajadusel täiendavad uuringud, et välja selgitada valu põhjus.
Alles selle alusel saab korraldada optimaalse ravi. Kas Teid blokaadiga aidata saab, ei oska ma Teie lühikese haiguskirjelduse, objektiivse leiu puudumise ja täiendavate uuringutulemusteta öelda.
Edu ja jõudu soovides,
Katrin Kaarna