kõikumine 28.02.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 33a naine,umbes paar kuud tagasi oli mul 1,5 päeva 39-40 palavik,mis läks ruttu mööda ja arsti poole ei pöördunud.peale seda hakkas mulle pidevalt tunduma,et maailm kõigub.perearst ei osanud seletada,soovitas puhkust,kuigi veres oli ka põletikunäit.sõitsin,2 nädalaks egiptusesse,kus kõigutas juba nii et ei julgenud toastki välja minna.seejärel kellegi soovitusel ostsin kohapealt aukmetin-i tabletid,tegin 7 päevase kuuri,peale seda enam ei kõiguta.mure aga siiamaale,sest kõrvaarst ütles täna,et kõrvadest see polnud.millega võiks olla tegemist?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Läbitehtud viirusinfektsioon võib põhjustada mitu nädalat kestvaid asteenianähte, sealhulgas ka tasakaalutust. Kui probleem kordub ilma palavikuta, tuleks teha mõned abiuuringud.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591