tõmblused käes 20.02.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere ! Olen 35 aastane noormees ja kirjutasin nädal tagasi teile vahelduvatest närvivaludest kätes ja jalgades. Need on hakanud tasapisi taanduma kuid säilinud on valu õlavarres ühe käe teatud asendis liigutamisest. Sellele on lisandunud tõmblused sõrmedes ja käe kerge kohmekus. Ära käsi ei sure. Kaelas mingeid valusid pole. Kardan, et sellised peidetud nähtused võivad olla alguseks mingile suuremale probleemile.tänud ette !

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu õlas on ilmselt tingitud kõõlusepõletikust (ülekoormus?). Käe kohmakuse põhjus jääb ebaselgeks. Soovitan visiiti neuroloogile.

Dr. Ain Pajos