Selgroog 03.01.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mul seline mure, ma käisin perearsti juures selle murega et mul selgroog valutab. Perearst saatis mu siis röntgenisse. Seal selgus, et minu selgroog on natukene kõver. Muud perearst ei soovitanudki kui teha seljalihastele trenni ja ujumine tuleks kasuks. Kui oskate midagi veel soovitada mis oleks hea siis oleksin väga tänulik. Muidu mu selg teeb valu pidevalt, kui teen mingit suurt ülekoormust. Ja tahaks teada, et kas ma hüppata võin või tegeleda spordiga.
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ujumise ja ravivõimlemise mõju ilmneb alles kuude pärast. Seni tuleb tarvitada valuvaigisteid ja vältida raskuste tõstmist.

Dr. Ain Pajos