silmalau tõmblemine ja alla vajumine 24.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Nädala alguses hakkas parem silmalaug aeg-ajalt tõmblema ja see kestab siiani. Täna avastasin lisaks, et silmalaug oleks nagu paistes või alla vajunud. Netis surfates leidsin, et tegemist võiks olla müasteeniaga (olen 25 a. naine). Kui kiirelt sellega arstile pöörduda tuleks? Lähiajal ei oleks nagu aega arsti juurde minna, kuna plaanis nädalane reis. Kas nädalane või kahe nädalane viivitus muudaks midagi ja kas on üldse mu kartustel müasteenia suhtes alust?

Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõmblused ei ole tunnuslikud müasteeniale vaid neuroosile. Nädal paar siin asja ei muuda.

Dr. Ain Pajos