migreen 29.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 35a naine ja peavalud on kiusanud juba 20a. käisin hiljuti perearsti juures ja siis tehti kaelast pilt. kael on natuke kõver ja arst soovitas ainult masaazi. kuid peavalud kestavad ikka edasi. pea valutab eriti pingelises olukorras, kuid ka muul ajal. peavalu puhul ei kannata silmad valgust, iiveldab,mingit füüsilist koormust ei saa siis üldse teha. olen nüüd peavalu vastu võtnud solpadeini ja panadol extrat, kuid pidev nende tarbimine pole ju ka hea. ja kui on ikka tugev valu, siis ei aita ka need . kui ma nüüd neoroloogi juurde läheksin kuidas siis tema diagnoosiks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Diagnoosiks on vajalikud konkreetsed küsimused vaevuste kohta, läbivaatust ja võimalik et ka lisauuringuid. Tavaliselt on seejärel ka ravi tõhus.

Dr. Ain Pajos