peavalu, kaelavalu, silmade taga valu 21.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere
olen 23 a. neiu. Probleem on suurtes peavaludes, mis on kestnud nüüd juba üle 3 nädala, samuti on nina üks sõõre kinni, kael valutab ja silmade tagant valutab. olen konsulteerinud perearti ja lor arstiga, röntgen ei näidanud vedelikku ega muud ninakoobastes, samuti pole veres põletikunäitajaid. kas võib tegu olla mingi närvivaluga? muidugi see ei seleta vist parema nina sõõrme halba õhustatust. mainiksin ka lööki parema kulmu kohale veebruaris, mõlemad silmad olid kinni üle nädala ja siiani on tegelikult näha natuke kõrgemat kohta kulmust natuke kõrgemal. peavalud on ka enne olnud tihedad, kuid mitte sellised.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on vaja neuroloogi konsultstsiooni ja võimalik et ka abiuuringuid. Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos