Käe tuimus 19.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 31 aastane mees, ametilt ehitaja. Käsi on alates õlast imelik ja käelaba suriseb (e. on surnud või torgib pinde). See on juba kestnud kaks nädalat. Oma arust pole venitanud ega löönud kätt ära. Valu ei ole aga kas oskate öelda mis see on ja mida ette pean võttma?
Oleg

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Käelaba surin viitab närviärritusele randmeliigese piirkonnas(käe krooniline ülekoormus). Õlavalu korral võib probleem olla ka kaelas. Vajate spetsialisti läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591