Paistes oimukoht 17.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kirjutab Teile väga mures 32.aastane naine.
Viimased päevad olen märganud ,et parem oimukoht on natuke paistes ja oleks nagu tuim valu.Aeg ajalt lööb ka silma valu.
Enne kui märkasin ,et oimukoht on paistes ,tundsin ma ,et kui hambad kokku suruda ,siis oleks nagu igemed hellad - tuimad.

Oskate ehk öelda , mida pean edasi tegema või kuhu pöörduma.

Ette tänades

Marika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alustage perearsti külastusest. Paistetus ei viita närvihaigusele.

Dr. Ain Pajos