ärevushood 06.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 21. aastane neiu, kelle probleemiks on ärevushood igasuguste esinemiste ja uute situatsioonide ees. Viimasel ajal on see minu igapäevaelu tõsiselt segama hakanud. Esineb tugev südamekloppimine, hirm, käte värisemine, punastamine, külm higi. Ka keskendumis- ja mäluprobleemid on tekkinud.
Lisaks sellele on mul eelnevalt välja diagnoositud Raynauldi tõbi.
Kas minu ärevushood on seotud Raynauldi tõvest või peaks asjaga eraldi tegelema? Kelle poole sel juhul pöörduda või milliseid vitamiine, tablette kasutama peaksin?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on erinevate haigustega. Ärevushäiret raviks tuleks pöörduda neuroloogi või psühhiaatri poole.

Dr. Ain Pajos