valu vasakus kõrvas, silamas ja peapooles 27.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Käisin paar nädalat tagasi tugeva kõrvavaluga kõrvaarsti juures.Arst ütles, et kõrvaga kõik korras, mingu ma perearstu juurde-tavaline külmetus. Pererasti soovitusel ravisin end kodus umbes nädal. Kõrvavalu kadus selle ajaga. Kui alustasin tavalise elurütmiga, tuli tugev valu tagasi, seekord lõi ka tervesse ülemisse hammasteritta. Perearst saatis uuesti kõrvaarsti juurde. Tema omakorda ütles ikka, et kõrvaga on kõik korras. Viimases hädas pöördusin hambaarsti poole usukudes, et ju siis tuleb valu sellest. Ka hambaarst ütles, et tema ei näe hambavalul mingit põhjust. Nüüd on valu aina hullemaks läinud. Vasakust kõrvast ja hammastest löönud edasi kaela, vasakusse silma ja pea vasakusse tagumisse poole (silma taha).
Võib selline valu olla seotud mõne närviga? Millise arsti juurde lõpuks pöörduda, et ka abi saaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaela ülaosast lähtuva suure kuklanärvi ärritus võib põhjustada valu nii kõrva taga, otsmikul ja ka näos. Tulge vastuvõrule.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos