seljast kiirgav valu jalga 09.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
suur mure - alaseljast hakkav valu mis kiirgab läbiparema jala põlveõndla. Perearst kirjutas vaid valuvaigisti mis ei mõju kuidagi.
See kõik hakkas vaikselt juuli keskel ja nüüd ei anna enam elada. Käin praegu masaazis Medispa`s aga jah..
Kas oleks võimalik kuhugi ruttu pöörduda ilma et peaks kuid ootama,?
Abile lootes Herki 35a.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Helistage tel 6 748 591 . Saate vastuvõtule Järgmise nädala alguses.

Dr. Ain Pajos