Kas kolmiknärv? 25.06.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!!!Mind vaevab päris tõsine mure ,millega olen kimpus juba peaaegu 3 kuud.Nimelt parema poolne peavalu ,mis hooti lööb pealaele,kõrva taha ,otsmikusse,põske ja vahel ka silma.Kõige hullem on muidugi pealael,kui magada sellel küljel siis koguneb see valu sinna ja kui teisele poole keerata vot siis hakkab viskama.Õhku peale üldse ei jätku ...täielik hapniku puudus...eriti palavate ilmadega ...leevendab natuke vann.Väga ajab iiveldama.Mrt peast tehtud see korras.Eks ma arvan et on selle pikka ajaga juba ärevushäired ja stress tekkinud,sest ei suuda enam.Siinsed arstid kirjutavad aga valuvaigisteid ,mis ei aita...nimelt elan k-järvel.Unustasin lisada et olen 30 aastane N .Kas tegemist võib olla kolmiknärvivaluga ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ei ole tüüpilise kolmiknärvivaluga mistõttu ka ilmselt väljakirjutatud epilepsiaravimid ei aita. Kui abi ei saa, tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos