aju funktsiooni häire 24.06.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on selline probleem, et peale seda kui närvid üles ütlesid ei funktsioneeri mu aju või psüühika korrektselt võin seda seletada niiviisi et kui ma mõtlen midagi siis mõtted muutuvad et ma ei saa ühe mõtte juures pidama kuidagi, kogu aeg pean ootama seda kui mingid lambi mõtted ära kaovad siis saab rahu sellest aga see on väga häiriv ja piinav. Praegu võtan rohtudest Soliani, Parkopani, Zolofti ja mingi unerohi ka veel. Parkopani võttes tekivad mul käte võdinad niii et ei saa midagi käes hoidagi, kuigi see peaks just vastupidiselt mõjuma. Kui ma kätt pinges hoian siis hakkab samuti käsi võbisema. Siis kui ma Parkopani ei võta kaob ka see võbisemine ära. Samuti tahsin küsida ajuuuringute kohta et kas see peaks ära näitama mis mul ajus viga on? Ise olen 24 aastane mees.
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on psühhiaatri kompetentsi kuuluva küsimusega, kes otsustab ka võimalike lisauuringute üle.

Dr. Ain Pajos