jala tuimus ja nõrkus 29.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

10a tagasi oli seljatrauma,mille tagajärjel kõhrekettal tükk väljas ja närvi peal,tehti opp.Nüüd aegajalt seljavalu,mis tuleneb tavaliselt külmetusest,abi olen saanud massaazist ja tablettidest.Aga nüüd peale viimast ravi,sain diclaci ja massaazi,on parem jalg tuimem kui tavaliselt ja suriseb aegajalt ja ära ei kao.Valu ei ole ainult tuimus ja surin.Mida peaksin tegema? Kas kompuuteruuring? Opp on viimane asi mida sooviks.Kas ravivõimlemisest oleks kasu kui on sopistus?Igapäevaelu nii tõsiselt ei sega,aga teeb murelikuks ja häirib.Kas kiropraktikust oleks abi? Olen 29a mees.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Õige oleks teha kompuuteruuring kuna võimalik on uus kõhrketta tüki prolaps.

Dr. Ain Pajos