imelikud raksatused peas 29.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Mul on selline küsimus ,et:Vahest on mul suud kinni-lahti tehes kusagil lôualihaste piirkonnas siuke imelik krudin ja vahest natuke lôualuu paigast ära minemise tunne ,millepeale käib kerge valu nagu pea välispinnalt kuni kolba keskpunktini üle meelekoha vôi nii...Muidu millegi üle nagu ei kurdagi...Aga varem pole mul midagi sellist olnd ja seepärast nagu tundub imelik....Muidu joon nagu keskmisest rohkem alkoholi ja suitsetan ka.Kas vôib kuidagi midagi seotud olla??

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on muutused alalõualiigestes (hammaste puudumine ühel pool?). Tuleks pöörduda stom.-kirurgi poole.

Dr. Ain Pajos