rindkere valud 18.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 25a mees ja probleemiks juba mitu kuud kestnud rindkere valud. Valud on ees rinnus rinnakorvi all (pigem vasakul), vasakul küljes ja õlas ning selja taga tiivakondi all ning ka allpool.. Valu on alati pigem vasakul pool ja viimasel ajal ka tihti justkui selgroo ümbruses. Ei sõltu asendimuutusest ja liigub ühest kohast teise. Perearst soovitas ibuprofeni ja geele, kuid mingit muutust pole praeguseks toimunud ja ei saa ju pidevalt valuvaigisteid süüa. Edasi kirjutas Neurontini, kuid kas see ikka on otstarbekas? Mingit konkreetset diagnoosi ka pole. Tänan väga vastuse ja soovituste eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olle roietevahelise närvi valudega. Sageli aitab siin manuaalteraapia. Tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591