valu rinnas ja seljas 09.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tervist, tülitaksin teid tobeda küsimusega, mul on nüüd umbes kuu aega valu rinnas olnud, sama mis noorena peale jooksmist oli, aga nüüd on see tihemini ja ka põhjuseta. EKG oli korras ja lihasevalu see pole. esimesel nädalal ei saanud end istudes üle 60 kraadi pöörata. valu on rinnakorvi all,kord selja keskel, kord "tiivakondi" all. olen söönud 3 päeva ibuprofen 400 ja määrinud diclofenaciga ja käinud soojalt riides, tulu aga pole midagi tundunud olevat.
mida ma edasi tegema peaks või kuhu pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt selgroost lähtuva närviärritusega. Haigus paraneb tavaliselt ise mõne nädala jooksul. Aitab massaaz, valuvaigistid ja valu tekitava asendi vältimine.

Dr. Ain Pajos