pearinglushood 12.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Lapsest saati pole hästi talunud bussisõitu (oksendamine).Üpris tihti on olnud momendid,kus silmades on tühjad ringid(vaatad inimesele otsa, pool pead on, poolt pole),mis kestavad 10-20 min.Nüüd on lisandunud veel vastikum jama-järsku hakkab ümbrus meeletult keerlema (diivan tuleb vastu!),hingeldamine, väga vastik oksendamine ja siis alles hakkab järele andma(vahel kulub pool päeva,vahel mõni tund, aga värin on sees kaua).Tihedamaks on läinud ka käte suremised.20 aastat olen maadelnud trombidega - viimased 7võtnud marevani.Närviarst arvas,et ma mõtlen selleleja siis tulebki (on olnud ka une pealt-siis ju ei mõtle).
Ropsija

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist migreenihoogudega. Võimalik on ka häire sisekõrvas.

Tulge vastuvõtule
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos