palun selgitust 10.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kuidas lahti seletada diagnoosi: Spina bifida occulta S1 ? Internetist otsides leidsin vastuse,et tegemist on varjatud seljaaju songaga. Kas see võib tekitada ka probleeme. Neuroloog ütles,et olen valesti aru saanud-ei ole songaga tegu.Aitähh vastuse eest ette .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pilt näitab vaid SI nimmelüli kaare mittekokkukasvamist. mingeid muid järeldusi selle alusel teha ei saa.

Dr. Ain Pajos