menier 30.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen murelik 37 a.naine keda vaevavad pikemat aega surin peas,jäsemete jahtumine ja värin sellel momendil kui pähe see paha tunne tekib.Kunagi pandi mulle diagnosiks vestibulopathia,siis tekkis atakk ja ma ei seisnud enam püsti,mind viidi haiglasse ja kestis see lugu umbes5-6 päeva.Tänaseks on tehtud kompuutrtomograafia ja palutud minna lor arstile,see oli eile kui sattusin tänu toredale kiirabibrigaadile oma probleemiga mustamäele EMÜ osakonda.Lahendust asjale ikka ei tulnud,anti kätte paberid,diagnoosiks menieri sündroom.KÜSIN-kas on sellele ka ravi või tulebki edaspidi elada teadmisega,et iga hetk võib peale tulla järgmine hoog mis tekitab hirmu nii endas kui ka teistes kes läheda parasjagu on?SUUR TÄNU!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline põhjus on pikaajalisest stressist tingitud närviregulatsioon häired.
Tulge vastuvõtule.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos