peavalu ja silmavalu 11.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere.
mul selline küsimus,et mul juba 2nädalat peavaludalgab kuklast ettepoole) ja silmavalu ka,süda läheb vahepeal ka pahaks ja kael valutab.Rohud ei aita,valu läheb küll vähemaks aga selline imelik on ikka peas ja silmades,ka minestama ajab.millega võiks olla tegu?
Mu elu segab see juba...
aitähh kui leiate aega vastata...(27n)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla näiteks migreeniga. Võtke paratsetamooli 1 tbl kohe valuhoo algul. Kui valud siiski korduvad tuleb külastada arsti.

Dr. Ain Pajos