Hammas 10.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, kas purihammas millel oli absess, mädanes, võib pähe lüüa?Pea väga tugevalt valutab ja on imeli nagu koordineerimisega on raskusi.Ärevust ka tekitab.Või mäda on ka pähe löönd, mure u 8-10 a.
Kas peaks ära tõmbama, kui sellest võib olla oht tervisele.Juba öeldi et ravimatu hammas.Suhteliselt noor inimene ja purihamammastest tulevad põletikud ja kukuvad välja.Lisaks ei allu enam hambaarsti rohtudele hästi.Organismis spermast leiti Streptokokk millest ei olegi vabanenud.Kuhu pöörduda.Ka on reumaatilised hädad ja valud.Vaigistid kustutavad hetkeks valu

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui põletik oleks löönud ajju, ei oleks te võimeline kirjutama. Selle vältimiseks ainus võimalus on põletik igemetest välja ravida. Kui vaja, tuleb ka hammas eemaldada.

Dr. Ain Pajos