kukla peavalu? 28.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere:
mul selline küsimus,et mul tekkis kolm päeva tagasi,tugev peavalu kuklas-liigutada pead ei saa ,ainult pead kindlas asendis hoides valu väiksem,ajab oksele ka ja silmad valutavad.Millega võiks olla tegu?ja täna hommikul jälle,eile ka just hommikul ja õhtul.Võtan valuvaigistit ja arstile pääsen alles järgmine nädal.Ja kui valu ära läheb siis pea kumiseb,ka valu kaelas.
aitähh kui leiate aega vastata:)
naine27a

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid mõnepäevasteks peavaludeks on mitmeid. Kui kaasub ka kõrge palavik, tuleks pöörduda haigala vastuvõtutuppa. Kui valu ei möödu mõne päevaga, tuleks külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos