Autoavarii 19.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Kaks päeva tagasi oli väike autoavarii. Sõideti seisvale autole tagant otsa. Mina siis seisvas autos. Pea käis kuklasse. Alguses polnud pool tundi mingeid tundemärke. Siis hakkas nõrkusetunne üle kogu keha. Õhtul käisin traumapunktis, tehti kaelast röntgen kahes suunas. Öeldi et korras, murdu pole. Aga nõrkus ei taha ikka üle minna. Milles asi võib olla ? Pea ei valuta, ringi ei käi. Iiveldama ei aja. Kohati tunnen nagu käsi-jalgu polekski. Samas liigutada siiani saan. Kas varsti olen selili maas ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sellele saab vastata vaid peale läbivaatust ja piltide nägemis.

Dr. Ain Pajos