seljavalu pärast sünnitust 18.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 30-aastane imetav ema ,kunagi enne pole seljavalu tundnud ja nüüd on öösiti lausa nutt kurgus.Just öösel jään justkui kangeks.
Valud algasid peale sünnitust ja on kestnud pool aastat.Vahel on nii,et kummardadagi ei saa.
Selg ragiseb igatpidi ja on paindumatu,kuigi olen ikka teinud joogat,ujunud võimelnud.Kas see võib olla mingi aine puudus,vale kehahoiak(last kandes ka pinges),rasked rinnad või ikkagi hiiliv vanadus.
Kas imetamise ajal võib mingit lisandit süüa?
Selline tunne,et selg on "paigast ära".Mis aitaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha reumaanalüüsid ja pidada nõu reumatoloogiga.

Dr. Ain Pajos