rühihäire 15.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

massöör arvab et mul on rühihäire,et kaela tagaosas kui pea on ettepoole peaks olema kumerik aga mul pole.soovitas minna röntgenisse,nüüd ootan perarsti juurde saamist.kas siin võib seos olla-nimelt mul ühele poole peas lööb selliseid valutorkeid aeg ajalt,arvatakse et kaela,õlgade pingest(pea on uuritud kõik o.k ).ja masseerides on kaela ja õla piirkond eriti sealt ühelt poolt jube valus.samas ei saa ka pead ettepoole kummardada,tagasi õigesse asendisse pannes käib pea nii ringi et kuku pikali.
kunagi lapsena oli mul selgroog ka kõver,hiljem aga avastati et kõverusprotsendid on vähenenud.kas peaks seda ka nüüd uurima??
aitähh,evelin 24 a.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Täpse vastuse saate peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591