valusündroomid selja ala osas 03.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

TERE! OLEN 37 AASTANE AGA JUBA VAEVAB MIND KROONILINE PÕLETIK NN."SABAKONT". TÕSISEMAD VAEVUSED ON TEKKINUD 1-2 AASTA JOOKSUL. OLEN KÄINUD KA OMA SELJA RÖNKENPILDIGA MANUAALTERAPEUDI JUURES. SEALT SAIN VASTUSEKS ET PAREM VAAGNALIHAS ON SÜNNITUSEGA VEIDI SUURENENUD E. VENINUD JA SEEGA ÜKS PUUS KÕRGEM KUI TEINE. SEALT KA ARVATAVASTI MINU PROBLEEM. LAHENDUS - VÕIMLEMINE! TUNNEN ET VÕIMLEMINE ÜKSI EI AITA. MIDA TEHA VÕI KUHU PÖÖRDUDA ? RISTLUUVALU EI LASE ÖÖSEL KA IGAS ASENDIS MAGADA(ERITI KÕHULI). SAMUTI DIIVANIL ISTUDES LÖÖB VAHEL SELLISE NÄRVIVALU ET EI SAA KOHE PÜSTI.KAS SELLINE PROBLEEM VÕIB KUIDAGI SEOTUD OLLA KA GÜNEKOLOOGILISELT? OLEN TÄHELEPANNUD ET SEE NÄRVIVALU RISTLUUDES ON TUGEVAM JUST SIIS KUI ON "NAISTEPÄEV". TEID TÄNADES TEELE.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna probleem on pikk, tuleks teha reumaanalüüsid ja konsulteerida reumatoloogiga. Ka günekoloogile võiks asjast rääkida.

Dr. Ain Pajos