tere 17.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 29 aastane naine,novembris eemaldati mul sapikivid tehti laparoskoopiline
operatsioon.Peale opi hakkasid valud seljas ja kõige ägedamad valud löövad seljast ette makku.See on selline tugev et sel ajal ei saa liigutada ega rääkida ja valu kestab 1min -2 min.Valu kordub 1 kord nädalas.Käisin perearstil ta arvab et äkki on operatsiooni käigus vigastatud närvi.tahaksin teada et kui ongi mis ravi sellele järgneb?Kas jälle operatsioon?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ei ole tegemist närvivaluga. Küsige nõu opereerinud arstilt.

Dr. Ain Pajos