peas torgib aeg ajalt ja aga mitte iga päev 15.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere
5-7 aastat tagasi kukkusin hobuselt maha peaga vastu maad.peapõrutus oli-nägin osasid asju toplet paar päeva,arstil ei käinud.siis aasta umbes hiljem sain löögi vastu pead-kulmu -et oli vaja õmmelda.ja paar kergemat kukkumist veel .nüüd annab seal pea poolel kuhu löögi sain aeg ajalt tunda selline torkiv olek kord kuklas siis kõrva taga siis pealaes.aga mitte alati.
mul diagnoositud ka paanikahäire ja ebareaalsustunded-ehk siis aeg ajalt mõtlen kas üldse olen mina ja kas olen üldse siin.kui peas oleks mingi kahjustus mis aeg ajalt suruks kuhugi et need mõtted tulevad-oleks selline asi võimalik????või ikka psüühiline probleem siin ja lihasvalud peas??kui peas midagi oleks peaks ju valutama??minestama??tehtud on koljuröntgen -see oli o.k.

aitähh vastamast,25 aastane kelly

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valud põhjuseks on ilmselt kaelanärvide ärritus seoses lihaspingega kaelas ja närvisüsteemi stressiseisundiga.

Dr. Ain Pajos.