KT uuring 06.12.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere . küsin kas komp . nähtud pehme koeline lisamass5,2*4,2cm, mis on kasvanud ka lumbaalkanalisse, kas see tähendab et on pahaloomuline kasvaja lõigati kevadel üks neer kasvajaga pahal. sai keemiat. ja oli korras. nüüd tugevad jalaluu valud.65 a mees
. tänan

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lumbaalkanalisse kasvanud lisamass võib põhjustada jalavalusid. Kas hea-või pahaloomuline, seda KT ei näita.

Dr. Ain Pajos