kuklavalu 03.12.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 37. naine kuklas paremal pool on juba teist nädalat tugev valu ,perearst kahtlustas algul vöötohatist-kukal on ka punane valu alalaga siiani pole ville tekkinud käisin ka neuroloogil tema ütles et ikka närvipõletik,ükski valuvaigisti ei mõju-mõneks ajaks leevendab dictoflenac süst.eriti tugev-lõikav valu on püsti tõustes istumast või lamamast ja astudes.äkki oskate nõu anda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks 2x päevas võtta valu ja põletikuvastaseid ravimeid umbes 1 nädal ja kui valu püsib uuesti pöörduda neuroloogi poole.

Dr. Ain Pajos