peavalu 30.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on viimasel paaril kuul pidevalt peavalud, paremal pool peas ja silmas. Valud on lakkamatud, kuigi mitte väga tugevad, mingid ravimeid ma ei tarvita.
Mul on esinenud ka teadvusekaotuse ja krambihooogusid, on tehtud peast EEG ja kompuuteruuring, epilepsiat ega mingit muud viga ei leitud.
Peavalusid on esinenud ka varem, kuid mitte selliseid nagu nüüd, et vahet nagu polegi, ei oska neid ka millegagi seostada, elu pole pingelisem kui tavaliselt, et pingepeavaluks seda arvata.
Kas valud võivad olla seotud eelnevate krambihoogudega, või peaksin laskma teha peast uued uuringud?
Ette tänades
Angeelika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tihti annab ka kaelaneuralgia või kuklanärvi põletik valusid otsmiku piirkonda ja silma taha. Ilmselt need valud ei ole seotud krambihoogudega.

Dr. Ain Pajos