Mis võiks see olla? 25.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! 2004.aastal tehti mulle Tartus KT uuring peaajust.Ja sealt oli selline vastus..III vatsakese projektsioonil natiivuuringul visualiseerub ümar kaltsifitseerunud struktuur 1,1x1,ocm,mis ei kontrasteeru-Tu!?tavaliselt suurem corpus pineale?soovitati neuroloogi konts. ja MRI uuring.Konst.käisin ja sealt saadeti mind Tartu uuesti aga kahjux ma sinna ei läinud...ei pidanud seda nagu tähtsax...aga nüüd aastal 2005 hakkan nagu juba midagi kartma..nimelt on viimasel ajal pea valutanud ja syda kloppib?palun aidake mind kuidagigi...mis võiks see olla minu ajus?ega mitte ometi kasvaja?KT uuring tehti tänu sellele,et mul oli kõrvakile katki ja rohu panek kõrva tekitas minu tervise suure probleemi mille tagajärjel oksendasin,värisesin jne....
ette tänades 22.aastane neiu Võrumaalt

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

MRI uuring või korduv KT tavaliselt toob selguse. Ilma seda on vaid oletused.

Dr. Ain Pajos