kukkumine 17.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere! Kukkusin 2 nädalat tagasi selili ja pea l6in ypris tugevalt vastu maad...kiirabis tehti seljast ja kaelast pildid kuna ei saanud kaela liigutada...need olid korras...Aga nyyd on tekkinud mingid imelikud peavalud...mitte tugev aga selline tuim ja tunne on selline nagu tagumist peapoolt ei olegi.Ja siis vasaku p6se ylemine osa lääb pidevalt krampi......ja siis kysimus selline et kas see kramp p6ses on norm. w?Ja see tuimus kuklas?Ja et kas pean laskma pilti teha ja mingeid uuringuid?Perearstile ei saa minna kuna ta ytleb jälle et depressioon ja muud ei midagi:S

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna pildid olid korras, siis tõsist kahjustust olla ei saa. Tegemist on ilmselt traumast tingitud kaelanärvi ärritusega. Paranemine võtab mitu nädalat.

DR. Ain Pajos