väga halb enesetunne 12.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimasel ajal on tihti selline tunne nagu kukuks kohe pikali. Peas on raske tunne ja pea on uimane(ei valuta)Tunne on selline et tasakaalu pole ja ajab iiveldama. Silmad on väsinud ja selle haigushoo ajal mingit kirjatööd ega lugemist teha ei saa.Kas see võib tuleneda närvipingest? Mida ette võtta?Olen 49 aastane naine

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kodus teid aidata keegi ei saa. Minge perearsti vastuvõtule.

Dr.Ain Pajos