käe liiges 11.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere selline lugu et lõin oma käe ära ja nüüd ei taha hästi enam liikuda, kiigub kuid valus on kuid ei saa käe peale toetuda ega näiteks leiba lõigata. Selline asi juba kaks kuud ise arvan et närvid on vigastada saanud. Kas on mingi ravi võimalik.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Palju tõenäolisem põhjus on kõõluste või lihaste-liigeste kahjustus. Ravi saamiseks tuleb minna arsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos