näo pinge 03.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Oleks selline küsimus, et kas näohalvatus tuleb mingi põhjusega,näiteks pingest või tuleb mingi haiguse tagajärjel? Nägu juba vahelduva eduga pinges pool aastat, suu ja põsed mõnikord lausa kanged! Tarvitan coaxili,kuid pinge püsib!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Näo pinge ja näo halvatus on eri asjad. Ka ravi on erinev. Näo halvatus eelnevalt ennast tunda ei anna.

Dr. Ain Pajos