õlavalud 29.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Alates k.a. veebruarist hakkas mul vasak õlg valutama, valu ka samal pool kaelas ja vasakus käes kuni küünarnukini. Olen võtnud mitu korda kuuridena diclac 100, saanud el.ravi(amplipulss), käinud 2,5 kuud massaazis,RKK, määrinud erinevate salvidega, käin ujumas. Selle 8 kuu jooksul on nii palju ainult paremaks läinud, et kui mul enne oli vasak õlg kõrgemal paremast, siis nüüd on ühekõrgusel. Valud abaluu piirkonnas, õlas, käes ja kaelast pisut allpool tulekera on igapäevaselt, vahel närib vaikselt kuni tugevamini välja, valuvaba päeva ei ole selle aja jooksul esinenud. Sel nädalal käisin ka ortopeedi juures, selgroos ja õlas midagi ei leitud, küll aga öeldi, et see haigus on abalihase põletik. Samas ei taha perearst ega ka massöör uskuda, et lihase põletik kestaks 8 kuud. Järgmine ravi on lasermagnet ravi. Ei oska enam kuskile arsti juurde pöörduda ja valu ka kannatada ei jaksa. Äkki oskaksite Teie minu igapäevaste valude lõppemiseks mingi lahenduse leida?
N 42
Tänud juba ette!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et põhjus on kaelalülides(kõhrketta väljasopistus). Paluge perearstil teha rö. ülesvõtted kaelalülidest ja tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
Tel. 6 748 591