rinnalihase põletik 10.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere mul torgib südame peal miski kõik proovid on korras ja süda ka koormustesti teind ja vereproove aga ikka torked südames vasakus rinnas . kuidas sellest haigusest lahti saada mul juba 1 aasta olnud suvel ei andnud tunda kuid nüüd jälle

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere!
Vastuseks Teie küsimusele oskan olamsoleva informatsiooni alusel vaid niipalju öelda. et tõenäoliselt on tegemist lihasvaluga. Selle ravimiseks võib kasutada apteegis müügil olevaid vastavaid salve/kreeme (Profenid, Voltaren jpt), samuti peaks igati hästi mõjuma ravikehakultuur ja massaź. Kui nende vahenditega tervis ei parane, on siiski soovitav pöörduda arsti vastuvõtule.