tasakaaluhäired ja iiveldus 05.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Neiu 21.

Tere!
Oskate te öelda, mis mul viga on?!?

Öösel WC-sse minnes olid mul tõsised tasakaaluhäired ning pidin käima toetudes seina najale. Hommikul ärgates lootsin, et need on möödunud, kuid kahjuks ei olnud. Tasakaaluhäired küll enam nii märgatavad ei olnud, kuid ajas iiveldama ja ka pea käis ringi (silme eest oli veidi kirju). Päeva poole iiveldustunne, nõrkus, pea ringlus ja ka mingil määral tasakaaluhäired kestavad. Püsti seistes pean aga kogu aeg WC poti kohal olema.

PS! Varem minuga midagi sellist toimunud ei ole!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel ei saa põhjust oletada. Tuleks külastada perearsti.

Dr. Ain Pajos