imelik tunne 16.09.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mind vaevab selline imelik pressimise tunne nina peal ja otsmikul. varem pressis nö kogu pea - ei saanudki aru, kas eest, tagant või külje pealt. käisin massaazhis(8X), kuid pressimise tunne ninal ja otsa ees on endiselt. mul on ka veidi kõrgenenud vererõhk, kuid pressib ka siis, kui vererõhk on normaliseerunud. vanust on mul 28. oskate ehk kommenteerida, millest see võib olla või peaks ehk asja lähemalt uurima?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline põhjus on stressiseisundist tingitud kaela ja pealihaste pinge. Tavaliselt see valuvaigistitele ei allu. Kui probleem püsib- tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos