pearinglus ,minestustunne,nõrkus 29.06.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 35 a mees ja selline tunne on juba 1,5 kuud.vererõhk on 150/95 ,olen ülekaaluline 150kg ja190cm pikk ,avastati kilpnäärme alatalitus,kas võib sellest olla pearinglus,minestamis tunne,nõrkus,iga päevaga läheb asi hullemaks ,ei jõua püsti olla ,ekg on korras,pea valutab õhtuti.pere arst kirjutas rohud l-thyroxin 50 mida võtan pool tabletti päevas,cardace5mg seda 1tablett päevas,panangin ja veel südame asbiriin,kas võib olla ,et tabletid omavahel ei sobi.või tuleks uurida midagi muud mis selliseid vaegusi põhjustab.ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kilpnäärme alatalitus on kergesti ravitav püsiraviga (L-türoksiin). Arvan et põhjus on mujal.
Kui probleem püsib, tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591