valu küljes 27.05.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Noorel naisel(25) tekkis töö juures vasakus küljes alumiste roiete piirkonnas tugev valu,mis oli pidev ja samas ka tuikav ja pärastpoole kandus edasi ka selja piirkonda samal kõrgusel.Halb oli olla ja näost kaame.Valu kestis ca pool tundi, vaibus siis vähehaaval,kui keegi tõi ja andis ibumaxi. Püsti seistes oli pisut parem..Arsti poole ei pöördunud peale seda, kuna tundis ennast hästi.
Kas oleks tarvis arsti poole pöörduda siiski või millega võiks tegu olla sarnaste andmete põhjal?Mis võis sellist valu põhjustada?Varem pole seda esinenud.
Aitäh.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võis olla roietevahelise närvi ärritusega kas seoses muutustega selgroo rinnaosas või lihaspingest. Kui valud korduvad tuleks külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos