Migreen 24.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peale lõputuid peavalusid ja uuringuid pandi mulle diagnoosiks migreen ja kirjutati välja ka vajalikud ravimid. Ravimiks oli Zomig Rapimelt 2,5 mg. Karp maksab orienteeruvalt 150 krooni ja seal sees on 2 tabletti. 2 TABLETTI!!!???
Küsimus olekski siis selles, et kas on olemas sama ravitoimega (zolmitriptaan 2,5mg, mannitool, aspartaam) rohtusid, mis ei maksa nii palju ja kus oleks ikka yle 2 tableti.

Ette tänades,
Signe

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravim kuulub nn. triptaanide hulka mis on viimane sõna migreenihoo katkestamiseks. Hinnaerinevust samalaadsetest olulist vist ei ole aga küsige seda apteegist.

Dr. Ain Pajos