Paremal oimukohas olev torkin peavalu 21.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 20. aastane ja see valu on olnud juba neli kuud. Asi ei lahene, valu püsib. Olen võtnud Ibumetini, aga see ei aita enam. Vahel on valu nii suur, et paremast silmast hakkavad pisarad jooksma, süda on ka paha. Õhtul lähen magama ja hommikul ärkan selle valuga.
Käisin neuroloogi juures, ütles et tõenäoliselt on mul depressioon. Mingit nõu ega rohtu ta mulle kaasa ei andnud.
Mida ma peaksin tegema, kelle poole peaksin ma veel pöörduma???
Palun vastake.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge vastuvõtule

Dr. Ain Pajos