Neuroloogia ,pea ringlused ja nõrkus 20.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tunnen end pidevalt halvasti : üldine kehaline nõrkus,pea ringlused,kerge rõhuv valu peas ja vasakus ülakehas. Eriti hull on enesetunne siis, kui ei ole aktiivset tegevust või vajud mingisse sügavasse mõttesse. Ei ole tähtsust. kas on töö või puhkepäev : alati ajavahemikus kella 11 - 17 -ni kordub see kõik jälle ühte ja samamoodi .Perearstiga oleme kõik võimalikud uuringud teinud vähemalt viimase nelja aasta jooksul,kuid midagi olulist pole avastanud.Olen 49 -aastane meesterahvas ,ei suitseta ja alkoholiga ei liialda. Hommikupoole ja õhtuti on enesetunne parem: praktiliselt ei tunne midagi, ei liigset väsimust ega ebamäärast enesetunnet . Harva on kõik okey terve päeva jooksul.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on stressist tingitud depressiivne seisund ja sellest somaatilised vaevused. Soovitan registreeruda konsultatsiooniks.

Dr. Ain Pajos