äge peavalu 20.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kolm nädalat tagasi esines esimest korda tugev peavalu, mis kestis 3-4 päeva. Kuna olin hiljuti põdenud grippi arvasin, et sellest.
Eile aga tekkis rahulikus olekus (arvuti taga) uus hoog. Valu oli väljakannatamatu. Võtsin tugevaid valuvaigisteid ja olin pikali. Hoog esines uuesti, kui valuvaigisti mõju kadus. Täna olen võtnud paar korda 2 tabletti Panadol 665mg, et ennetada hoogu.
Valuhoogusi esineb ka rindkeres, kui pööran ennast või vaatan maha.
Kas võib olla tegemist kaelaga või migreeni hoogudega.
Olen 41 aastane naine. Kuna viibin välismaal ei ole saanud minna arsti vastuvõtule.
Tänud ette!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on kaelalihaspingest tingitud kuklanärvide ärritus aga ka migreenihoog. Kui saate apteegist nn. NSAID preparaate (nt naproxen 500 mg) võtke seda peale sööki 2x/päevas mõned päevad.

Dr. Ain Pajos