selja valud 18.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käisin 7aastat tagasi seljaga opil. Eemaldati ILE L5/S1 teel II B st. prolaps. Seljavalud on mulle jälle külla tulnud ja väga imelikul moel. Istun haiguslehel, söön Dicloberl retard kapsleid, üritan võimelda ja venitada end aga probleem ei lahku. Asi on nimelt selles,et ei saa istuda. Istudes on selline tunne,et puusad tahavad laiali lennata. Teravad valud ja pead ei saa allapoole panna siis seljas kõik kisub. Kõige parem on kas käia või lamada. Tablette söön juba kolmandat nädalat. Kas on karta uut oppi või on lootust paraneda???

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõigele saab vastata peale läbivaatust ja piltidega tutvumist.

Dr. Ain Pajos